Firma Blauberg Ventilatoren GmbH została utworzona na początku lat 90. w Monachium jako gałąź działającej od 1980 niemieckiej firmy Haflex Maschinenbau produkującej maszyny dla sektora HVAC. Po wielu latach intensywnego rozwoju, produkty BLAUBERG są dziś obecne w ponad 20 krajach świata w kompleksowej ofercie obejmującej urządzenia z zakresu zarówno wentylacji domowej , jak i profesjonalne rozwiązania komercyjne. Na rynku polskim wyłącznym partnerem Blauberg jest Vents Group Sp. z o.o.

Obecnie firma Blauberg specjalizuje się w poszukiwaniu rozwiązań zaawansowanych technologicznie, opartych na najnowszych osiągnięciach branży wentylacyjnej, jednocześnie starając się, aby oferowane urządzenia zachowywały wysoki standard wykonania i estetyki oraz wygodę obsługi. Zgodnie z ogólnoświatowymi trendami produkty Blauberg wykonane są z myślą o maksymalnym ograniczeniu poboru energii i poziomu emitowanego hałasu, a tym samym zapewnieniu maksimum komfortu ich użytkownikom nawet tym najbardziej wymagającym.
Więcej informacji można znaleźć na www blaubergventilatoren.de

 

 

W dobie świadomości ekologicznej społeczeństwa, oprócz zapewnienia skutecznej wymiany powietrza w pomieszczeniach niezwykle ważne stało się również ograniczenie ilości zużytej energii oraz zminimalizowanie szkodliwego poziomu hałasu.
Dzięki magicznej technologii oferowane przez Blauberg wentylatory są wśród obecnych na rynku:

  • NAJCICHSZE – bardzo cicha praca (21 dB) uzyskana dzięki zastosowaniu unikalnej technologii opartej na budowie wirnika napędu łodzi podwodnej, gwarantującej najwyższą efektywność pracy przy minimalnym poziomie szumu
  • NAJBARDZIEJ ENERGOOSZCZĘDNE – pobór mocy tylko 2,7 W. Oszczędność energii przyczynia się do zmniejszenia wydatków w domowym budżecie oraz pomaga chronić środowisko
  • NAJBARDZIEJ TRWAŁE – zastosowany silnik na łożyskach kulkowych pozwala na nieprzerwaną pracę przez okres 10 lat (gwarancja producenta) zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.